Reklama

Nowy szef Nadleśnictwa Wołów będzie inwestować w drogi

16/08/2016 18:16
W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin rozmawiamy z Arturem Dyrczem, nadleśniczym Nadleśnictwa Wołów. Pytamy go o współpracę z samorządami, kolejne drogi do remontu, kłusownictwo i kradzieże drewna. Kim jest nowy nadleśniczy? Artykuł w pełnej wersji dostępny TUTAJ.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości