Reklama

O drogach z posłem Przemysławem Czarneckim

27/05/2021 19:34

Gminę Wołów odwiedził wczoraj poseł na Sejm RP Przemysław Czarnecki oraz dyrektor biura Dariusz Piwoński.

- W trakcie spotkania zorganizowanego w Urzędzie Miejskim w Wołowie wspólnie z zastępcą Janem Janasem oraz przewodniczącym Rady Miejskiej w Wołowie Janem Tomkowem poruszyliśmy z panem posłem temat powiatowego szpitala w Wołowie – jego dalszego funkcjonowania - informuje burmistrz Dariusz Chmura. - Kolejnym kluczowym tematem był stan zdegradowanych dróg w zarządzie Powiatu Wołowskiego, w szczególności drogi powiatowej 1284D relacji Wołów – Garwół – Gródek, jak również temat drogi wojewódzkiej nr 339 relacji Wołów – Pełczyn – Warzęgowo – Straża, która stanowi strategiczne połączenie z drogą ekspresową S5 w kierunku Żmigrodu, Leszna i Poznania.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości