Reklama

Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Brzegu Dolnym

02/09/2020 10:05

Przedstawiciele władz samorządowych, harcerze z Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej „Cichociemni” oraz reprezentanci Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym oraz Powiatowej Rady Seniorów w Wołowie upamiętnili rocznicę II wojny światowej, składając wieńce i zapalając znicze pod dolnobrzeskim Obeliskiem Pamięci.

/źródło: UM Brzeg Dolny/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości