Reklama

Od 1 lipca w Brzegu rusza nowy żłobek. Placówka przyjmie 30 dzieci

01/07/2020 08:10

Od 1 lipca w Brzegu Dolnym rusza żłobek przy Przedszkolu nr 1 na osiedlu Fabrycznym.

– Na początek obecność swoich dzieci zadeklarowało 12 rodziców. Liczba ta będzie się zmieniała, szczególnie w najbliższych tygodniach, kiedy mamy okres urlopowy – mówi dyrektor placówki Lucyna Pilarska.

Projekt pozwolił na utworzenie 30 miejsc żłobkowych. Dzięki pozyskanym środkom przeprowadzono m.in remont i  przystosowanie pomieszczeń dla maluchów, zakupiono wyposażenie i pomoce dydaktyczne.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości