Reklama

Od jutra rusza sprzedaż węgla w Wołowie

30/11/2022 18:02

Od 1 grudnia ruszy wydawanie węgla w ramach preferencyjnej sprzedaży prowadzonej przez Gminę Wołów.

Gmina Wołów otrzymała z Polskiej Grupy Górniczej pierwszą transzę zamówionego paliwa stałego. Transport ten będzie dokonywany sukcesywnie. Część mieszkańców dokonała już opłat za węgiel. Każda osoba, której wniosek przeszedł pozytywnie weryfikację, została już bądź zostanie w najbliższym czasie powiadomiona o tym telefonicznie.  Kolejnym krokiem jest opłacenie faktury i pobranie specjalnego zaświadczenia.

Węgiel będzie można odebrać w punkcie dystrybucji tylko i wyłącznie posiadając zaświadczenie o uiszczeniu opłaty na podstawie wystawionej faktury.  Transport węgla pod wskazany adres nie jest usługą wchodzącą w zakres sprzedaży prowadzonej przez gminę.

Reklama

Adres punktu dystrybucji: Promotor Adamczak Robert Materiały Budowlane, ul. Wincentego Witosa 1, 56-100 Wołów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości