Reklama

Oddaj krew w Brzegu Dolnym

24/11/2016 13:58

Mieszkańcy Brzegu Dolnego po raz kolejny będą mogli oddać krew. Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się jutro w Zespole Szkół Zawodowych przy ul. 1-go Maja.

Na akcję zbierania krwi pod hasłem Oddaj krew i zostań bohaterem” zaprasza Dolnobrzeskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Rokita”. Krew będzie można oddać 25 listopada,  w Zespole Szkół Zawodowych. Rejestracja krwiodawców prowadzona będzie od godz. 8.30 do 12.30. W ostatniej akcji w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie wzięło udział 27 osób, udało się zebrać około 12 litrów krwi. Krew oddawać mogą osoby pełnoletnie, po wcześniejszym zbadaniu przez lekarza. Każdy jednorazowo może oddać 450 mililitrów.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości