25 marca wołowski sanepid informował o kwarantannie personelu medycznego w Szpitalu przy ul. Inwalidów Wojennych w Wołowie. Dziś rano pojawiła się dobra wiadomość - szpital i pracownicy wracają do normalnego funkcjonowania.
Rano, 29 marca 2020 r. wołowski sanepid odwołał kwarantannę w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 18 oraz w Oddziale rehabilitacyjnym Szpitala w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 2.
Zobacz też:
https://kuriergmin.pl/wolow/wolowski-sanepid-informuje-o-kwarantannie-w-szpitalu/
Komentarze