Reklama

Odwołano już kwarantannę w szpitalu

29/03/2020 12:03
25 marca wołowski sanepid informował o kwarantannie personelu medycznego w Szpitalu przy ul. Inwalidów Wojennych w Wołowie. Dziś rano pojawiła się dobra wiadomość - szpital i pracownicy wracają do normalnego funkcjonowania. Rano, 29 marca 2020 r. wołowski sanepid odwołał kwarantannę w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 18 oraz w Oddziale rehabilitacyjnym Szpitala w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 2. Zobacz też: https://kuriergmin.pl/wolow/wolowski-sanepid-informuje-o-kwarantannie-w-szpitalu/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości