Etap drugi remontu drogi powiatowej nr 338 doczekał się swojego uroczystego otwarcia. Dziś (tj. 3 października 2019 r.), Burmistrz Dariusz Chmura w obecności Tymoteusza Myrdy, członka zarządu Województwa Dolnośląskiego oficjalnie otworzył przebudowany odcinek obejmujący ul. Wiejską i częściowo ul. Ludową. Drugi etap inwestycji kosztował ponad 9 mln zł. Do remontu dołożył się Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, który przekazał połowę kwoty. W ramach prac wyremontowano nawierzchnie, zbudowano ciągi pieszo-rowerowe, oświetlenie oraz kanalizacje. Ogłoszono już przetarg na kolejny, trzeci etap tego zadania, obejmujący ulice: Ludową, Poznańską, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, Chopina, Leśną i Kościuszki. Więcej na temat remontu drogi nr 338 w Kurierze Gmin.
Komentarze