Ogólnopolska Noc Sów w Magiczne Śródlesiu już za nami. Zainteresowanie było bardzo duże.
- Zainteresowanie zaskakująco duże i mimo wymagającej aury udało się spotkać, aby porozmawiać o tych wyjątkowych ptakach w wyjątkowym otoczeniu Parku Krajobrazowego Dolina Jezierzycy, gdzie widać też już zmiany zwiastujące nadchodzącą porę roku - informują organizatorzy.
Zorganizowane przez Stowarzyszenie W Rudnie jest cudnie spotkanie z przyrodnikiem Krzysztofem konicznym, który był gospodarzem wczorajszego spaceru, to pierwsze z wielu tegorocznych spotkań w Magiczny Śródlesiu - p[odkreślają.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze