Kolejny sportowy weekend za nami. Emocji dostarczyli nam Kiara Kołtun i Oktawian Rybka.
Walczyli po dwóch stronach Polski. Kiara reprezentowała nasze barwy na Mistrzostwach Polski w Mińsku Mazowieckim przegrywając jednym punktem po mega zaciętej walce o brązowy medal. Oktawian Rybka wygrał walkę na lidze K1 w Poznaniu. Zawodnikom serdecznie gratulujemy nie tylko wyniku, ale i postaw.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze