Reklama

Ósmoklasiści z wołowskiej jedynki na balu

14/06/2022 08:38

Uczniowie klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie bawili się na balu wieńczącym naukę w podstawówce.

W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich odbył się bal, który zwieńczył naukę uczniów klas ósmych w murach jedynki. Nie mogło zabraknąć uroczystego poloneza, który uczniowie odtańczyli na początku imprezy. Zabawa była bardzo udana. Na uroczystości nie zabrakło zaproszonych gości, w tym nauczycieli i przedstawiciela wołowskiego samorządu, który reprezentował Jan Janas, zastępca burmistrza Gminy Wołów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości