Uczniowie klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie bawili się na balu wieńczącym naukę w podstawówce.
W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich odbył się bal, który zwieńczył naukę uczniów klas ósmych w murach jedynki. Nie mogło zabraknąć uroczystego poloneza, który uczniowie odtańczyli na początku imprezy. Zabawa była bardzo udana. Na uroczystości nie zabrakło zaproszonych gości, w tym nauczycieli i przedstawiciela wołowskiego samorządu, który reprezentował Jan Janas, zastępca burmistrza Gminy Wołów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze