Reklama

Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej Anżeliki

16/03/2021 20:20

Podano datę ostatniego pożegnania tragicznie zmarłej Anżeliki z Brzegu Dolnego.

-Wszystkich, którzy pragną pożegnać się z Anżeliką informujemy, że msza święta pogrzebowa odbędzie się w piątek 19 marca o godzinie 13 w kościele Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Brzegu Dolnym - poinformował MKS Rokita Brzeg Dolny, którego zawodniczką w sekcji tenisa stołowego była 14-latka.

Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem w Brzegu Dolnym. Dziewczynka zatruła się tlenkiem węgla podczas kąpieli. Niestety, mimo długo trwającej reanimacji, nie udało jej się uratować.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości