W ciągu najbliższych dni na obszarze Dolnego Śląska będzie utrzymywała się bardzo wysoka temperatura - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W regionie temperatury maksymalne mogą wynieść nawet 32 stopnie. IMGW apeluje do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności.
Komentarze