Reklama

Pali się w Naborowie [wideo]

25/01/2020 20:57
Z ostatniej chwili (tj. 25 stycznia 2020 roku, godz. 20.40): Strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w Naborowie, a dokładniej do palącej się sadzy w kominie. Na miejsce przybyło 5 jednostek straży pożarnej w tym OSP Brzeg Dolny. Akcja trwa. Szczegóły w gazecie. [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1579981725.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1579981738.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości