Reklama

Paliło się w domu jednorodzinnym. Ogień gasiło osiem zastępów straży

10/09/2020 15:46

W minionym tygodniu doszło do pożaru domku jednorodzinnego w Lubiążu.

Mieszkańcy, którzy sami usiłowali walczyć z ogniem, nie poradzili sobie z rozprzestrzeniającym się pożarem, dopiero wezwani na miejsce strażacy ugasili pomieszczenie kuchenne, w którym pojawił się ogień. Na miejscu działali straży z jednostek OSP (5 zastępów) oraz trzy z powiatowej jednostki. Prawdopodobnie do pożaru doszło w wyniku pozostawienia potrawy na kuchence. 

fot. OSP Lubiąż

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości