Mieszkańcy, którzy sami usiłowali walczyć z ogniem, nie poradzili sobie z rozprzestrzeniającym się pożarem, dopiero wezwani na miejsce strażacy ugasili pomieszczenie kuchenne, w którym pojawił się ogień. Na miejscu działali straży z jednostek OSP (5 zastępów) oraz trzy z powiatowej jednostki. Prawdopodobnie do pożaru doszło w wyniku pozostawienia potrawy na kuchence.
fot. OSP Lubiąż
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze