Reklama

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie

15/04/2022 16:19

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie przyjęła pierwszoklasistów w poczet uczniów.

12 kwietnia uczniowie trzech najmłodszych klas zdali swój pierwszy egzamin i zostali pasowani na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie. Uroczystego aktu pasowania symbolicznym ołówkiem dokonała dyrektor szkoły Małgorzata Grzeczkowicz-Mandat.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości