12 kwietnia uczniowie trzech najmłodszych klas zdali swój pierwszy egzamin i zostali pasowani na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie. Uroczystego aktu pasowania symbolicznym ołówkiem dokonała dyrektor szkoły Małgorzata Grzeczkowicz-Mandat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze