W Szkole Podstawowej nr 1 w Wołowie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.
To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. W wołowskiej jedynce pierwszoklasiści wzięli udział w uroczystym pasowaniu na ucznia. Były gratulacje, wzruszenia rodziców i upominki od burmistrza Dariusza Chmury.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze