10 listopada w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym odbyła się akademia poświęcona okolicznościom odzyskania przez Polskę po 123 latach zaborów niepodległości.
Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas 1a,1Tee, 2a i 4b pod opieką nauczycielek historii, łączył w sobie fragmenty historycznych wystąpień, patriotyczne wiersze i wojskowe pieśni. Wzruszająca gra aktorska młodzieży oraz anielski głos wokalistek budował atmosferę powagi, zadumy i refleksji. Społeczność szkolna włączyła się w uroczystość, śpiewając m.in ,,Pierwsza Brygadę", czy ,,Szara Piechotę".
fot. Łukasz Olczyk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze