Reklama

Picie, awantury i interwencje policjantów

03/08/2016 18:22
Wołowski park niedaleko szkoły podstawowej jest codziennie oblegany przez amatorów picia alkoholu w miejscach publicznych. Są tu bójki i awantury. W ubiegłym tygodniu doszło do eskalacji problemu, na miejscu zjawiła się policja. Cały artykuł dostępny na www.eprasa.pl  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości