Reklama

Piękny jubileusz wołowskich małżeństw

17/03/2023 08:38

14 marca trzy pary małżeńskie z gminy Wołów świętowały swój jubileusz ślubu. Dwie pary obchodziły diamentowe gody, czyli 60. rocznicę ślubu, a pozostała para świętowała złote gody, 50. rocznicę ślubu.

 Diamentowe Gody – 60 lat świętowali: Antonina i Kazimierz Wróblewscy oraz Barbara i Roman Kmieciowie. Złote Gody - 50 lat  - Maria i Henryk Stachowiczowie. Życzenia składał dostojnym jubilatom zastępca burmistrza Jan Janas. 

foto: UM Wołów

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości