Reklama

Pierwszy dzień programu 500+ za nami

02/04/2016 08:21
Wczoraj minął pierwszy dzień kiedy rodziny z terenu naszego powiatu mogły składać wnioski w ramach rządowego programu 500 +. Otrzymaliśmy zdjęcia od jednego z naszych mieszkańców, który stwierdził, że po ilości samochodów zaparkowanych pod Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wołowie zdecydowanie widać, że program cieszy się zainteresowaniem. Tutaj wzór wniosku do ubiegania się o pieniądze.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości