Odbył się "Piknik majowy" dla członków Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Lubiążu oraz zaproszonych gości.
- Była to plenerowa impreza na placu za Domem Kultury, w miejscu specjalnie przygotowanym na piknikowanie i aktywne spędzanie czasu - relacjonują uczestnicy. - Oprócz grilowanych specjałów goście mieli okazję obejrzeć prezentację talentów naszych seniorów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze