Już w sobotę, 23 sierpnia 2025 r. o godz. 15:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Brzegu Dolnego i okolic na Piknik NGO, który odbędzie się w urokliwych ogrodach pałacowych nad Odrą (plac przy ul. Wodnej).
W wydarzeniu udział wezmą m.in.:
Stowarzyszenie W Rudnie jest cudnie
Połączeni z Naturą
Stowarzyszenie Historyczno-Militarne "Ścinawa"
Stowarzyszenie Mieszkańców Krzydliny Wielkiej "Kreda"
Koła Gospodyń Wiejskich z Piotronowic i Stobna
Karate Goju Ryu Petro Team Wołów
Kraina Łęgów Odrzańskich
Centrum Sztuki Walki Pantera / Taekwon-do Brzeg Dolny
Fundacja Kierunek Kultura
Stowarzyszenie KOS – Białołęka (gm. Pęcław)
Pszczoły Natura Kultura
Harcerska Organizacja Wychowawczo-Patriotyczna "Cichociemni"
Stowarzyszenie Jacek Placek
Stowarzyszenie Zalew Prężyce
PZERiI Brzeg Dolny
Fundacja Rozwoju Gminy Brzeg Dolny
Stowarzyszenie Pierwszych Osadników Ziemi Dolnobrzeskie
- Warsztaty kulinarne i kreatywne
- Przejazdy motorówką po Odrze
- Pokazy sztuk walki i survivalu
- Wystawa, stoiska edukacyjne i animacje dla dzieci
- Pyszne lody od "Twoje Lody – z miłości do pyszności"
- Żołnierska grochówka z kuchni polowej przygotowana przez harcerzy
- Obiegówka z nagrodami – zbieraj pieczątki na stoiskach i odbieraj niespodzianki!
W tym roku Piknik NGO odbywa się we współpracy z Brzegiem Dolnym oraz Dolnobrzeskim Ośrodkiem Kultury, który przygotował część kulturalną:
- Stoiska artystyczne
- Kino plenerowe
- Koncert
- Dyskoteka na zakończenie dnia
Na placu przy ul. Wodnej czekać będzie "Bezpieczne Miasteczko" – miejsce edukacyjne z udziałem:
Ratowników Grupy Ratownictwa Specjalistycznego "Cichociemni"
OSP Brzeg Dolny
Przygotowano tam szkolenia z pierwszej pomocy, quizy, konkursy i konkurencje sprawnościowe
Policjantów z KPP Wołów
Pracowników Sanepidu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze