Reklama

Piknik w Żerkowie – wspólne zakończenie lata

27/08/2025 13:24
SIER30

godz: 16:00

W najbliższą sobotę, 30 sierpnia o godzinie 16:00, w Parku wiejskim w Żerkowie odbędzie się piknik pod hasłem „Żegnamy Wakacje”. '

Organizatorami wydarzenia są sołtys oraz Rada Sołecka, którzy zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego spędzenia ostatnich dni lata.

 

Integracja mieszkańców i sąsiedzka atmosfera

 

Na uczestników czekać będzie wspólne ognisko, zabawa i okazja do rozmów w gronie sąsiadów.

 

Pożegnanie lata w dobrej atmosferze

 

Piknik w Żerkowie ma być nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także chwilą odpoczynku w plenerze i integracji społeczności. Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą dobry humor i gotowość do wspólnego świętowania końcówki wakacji.


„Żegnamy Wakacje” to wydarzenie, które przypomni, że nawet codzienne życie w niewielkiej miejscowości można urozmaicić wspólną inicjatywą i spotkaniem w gronie znajomych i sąsiadów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości