Na uczestników czekać będzie wspólne ognisko, zabawa i okazja do rozmów w gronie sąsiadów.
Piknik w Żerkowie ma być nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także chwilą odpoczynku w plenerze i integracji społeczności. Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą dobry humor i gotowość do wspólnego świętowania końcówki wakacji.
„Żegnamy Wakacje” to wydarzenie, które przypomni, że nawet codzienne życie w niewielkiej miejscowości można urozmaicić wspólną inicjatywą i spotkaniem w gronie znajomych i sąsiadów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze