Reklama

Plebiscyt Kuriera Gmin "Mój ogród jest najpiękniejszy"

26/04/2016 09:23
Masz piękny ogród, balkon, posesję, podwórko? Pochwal się tym na łamach naszej gazety. Zrób zdjęcie i prześlij na adres [email protected] lub Facebooku Wszystkie zdjęcia opublikujemy, a zdjęcie, które dostanie najwięcej głosów od czytelników wygra. Galerię ze zdjęciami opublikujemy również na łamach Kuriera Gmin. W konkursie mogą brać udział mieszkańcy, wspólnoty mieszkaniowe i sołectwa. Czekamy na zgłoszenia. Regulamin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości