Informację przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Urząd Miejski w Brzegu Dolnym
Gmina Brzeg Dolny wraz z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków przygotowuje się do rewitalizacji Mauzoleum von Hoyma znajdującego się w dolnobrzeskim Parku Miejskim.
Aktualnie przygotowywana jest dokumentacja zdjęciowa związana z odbudową tego miejsca. Jeśli posiadacie zdjęcia mauzoleum z okresu 1945–1980, prosimy o ich udostępnienie, pomoże nam to w dalszej pracy - napisali urzędnicy w oficjalnym komunikacie.
Szerzej o tej sprawie w najnowszym wydaniu "Kuriera Gmin".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze