Reklama

Po wielu problemach z nietrafioną dzierżawą mauzoleum będzie remontowane

05/08/2022 13:57

Informację przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Urząd Miejski w Brzegu Dolnym

Gmina Brzeg Dolny wraz z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków przygotowuje się do rewitalizacji Mauzoleum von Hoyma znajdującego się w dolnobrzeskim Parku Miejskim.

Aktualnie przygotowywana jest dokumentacja zdjęciowa związana z odbudową tego miejsca. Jeśli posiadacie zdjęcia mauzoleum z okresu 1945–1980, prosimy o ich udostępnienie, pomoże nam to w dalszej pracy - napisali urzędnicy w oficjalnym komunikacie.

Szerzej o tej sprawie w najnowszym wydaniu "Kuriera Gmin".

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości