Reklama

Podsumowano piątkową akcję poboru krwi w Brzegu Dolnym

24/09/2022 09:53

Akcję poboru krwi przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

Do udziału w piątkowej akcji poboru krwi w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym zgłosiło się 49 osób. Od wszystkich pobrano krew. Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału w kolejnych akcjach. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości