Akcję poboru krwi przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.
Do udziału w piątkowej akcji poboru krwi w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym zgłosiło się 49 osób. Od wszystkich pobrano krew. Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału w kolejnych akcjach.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze