Pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Wołowie przyjęli wyzwanie swoich kolegów ze Środy Śląskiej i ćwiczyli w ramach akcji #gaszynchallenge. Do udziału w akcji ratownicy nominowali Zakład Karny w Wołowie, swoich kolegów z pogotowia w Górze Śląskiej, a także nasz tygodnik.
Komentarze