Reklama

„Pokaż nam język!”

26/06/2018 17:21
"Pokaż nam język" Uczennica Sandra Witiak z klasy II liceum z Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym dostała się do finału ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego "Pokaż nam język". Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich kompetencji językowych oraz wiedzy kulturoznawczej, wykazania się sztuką debatowania, a także sposobem na dobrą zabawę. 2018 został ogłoszony rokiem jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego temat przewodni konkursu brzmiał: "Wolność kocham i rozumiem. Czym jest wolność dla młodego pokolenia?". Uczestnicy konkursu zmierzyli się w dwóch etapach rozgrywek - teście online (100  pytań) i finale ogólnopolskim. Finaliści mieli do napisania esej na zadany temat. Konkurs odbył się w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Po konkursie uczestnicy wraz z opiekunami zwiedzali Poznań. Odwiedzili między innymi Muzeum Rogalowe, w którym zdobywali umiejętności  rogalowego czeladnika.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości