aj i dziś rano usuwały skutki ulewnych deszczy, jakie wczoraj pojawiły się w całym kraju. Straż pożarna wyjeżdżała kilkadziesiąt razy. Na drogach leżały drzewa, zerwane były linie energetyczne i podtopione piwnice. W najbliższym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie o tym, w jakich miejscach interweniowali strażacy i jakie jeszcze problemy spowodowała ulewa. https://www.youtube.com/watch?v=Lb9K28tHoYI https://www.youtube.com/watch?v=62eCPHZIhNw
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze