Reklama

Policja poszukuje mężczyzny z nagrania. Zobacz

08/01/2020 15:55
Kamera monitoringu przyłapała na gorącym uczynku włamywacza w Brzegu Dolnym. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu kim jest złodziej.  Policjanci z Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym prowadzą postępowanie w sprawie włamania do kiosku na cmentarzu przy ul. Ks. Puka w Brzegu Dolnym w dniu 29 grudnia 2019 roku. Dolnobrzescy funkcjonariusze przedstawiają wizerunek sprawcy włamania utrwalony podczas zdarzenia na monitoringu. Policjanci zwracają się z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informację na temat przebiegu zdarzenia lub znających tożsamość przedstawionego mężczyzny o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 71 380 52 00 albo numerem alarmowym Policji – 997. [video width="1280" height="720" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/kiosk.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości