Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego w ciągu minionego tygodnia prowadzili wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pn. „Trzeźwy Poranek” ukierunkowane przede wszystkim na eliminowanie z ruchu kierujących wsiadających do pojazdów po alkoholu.
Policjanci podczas tych działań przeprowadzili 835 kontroli drogowych, podczas których każdorazowo sprawdzali trzeźwość kierującego. W wyniku tych kontroli ujawnili dwie osoby, które poruszały się pojazdami w stanie po użyciu alkoholu. Odpowiedzieli więc za popełnienie wykroczenia drogowego. Kierujący musieli liczyć się także z odholowaniem pojazdów na parking strzeżony na ich koszt.
Funkcjonariusze zatrzymali też jednemu kierującemu prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze