Reklama

Policjantki na podium wołowskiego Biegu Flagi

07/09/2020 13:41

W miniony weekend w Wołowie odbyła się już szósta edycja imprezy biegowej pn. Wołowski Bieg Flagi Narodowej.

Na starcie pojawiło się blisko 250 zawodników. Wśród nich liczną grupę stanowili dolnośląscy policjanci, których tak naprawdę można spotkać na starcie większości biegów długodystansowych odbywających się w całej Polsce. Dwie funkcjonariuszki – Joanna Woźniak-Cieślar z wrocławskiej komendy miejskiej i Beata Borowicz z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej stanęły na podium zawodów w kategorii K40.

Wśród uczestników liczną grupę stanowili dolnośląscy policjanci.  - W tym roku biegaczy w Wołowie przywitała burza i ulewny deszcz, z którym musieli sobie radzić na trasie - relacjonuje mł. asp. Przemysław Ratajczyk. - Wśród funkcjonariuszy z trudnymi warunkami atmosferycznymi i niespodziankami w postaci śliskiej kostki brukowej świetnie poradziły sobie Joanna Woźniak-Cieślar z wrocławskiej komendy miejskiej i Beata Borowicz z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej, które stanęły odpowiednio na drugim i trzecim stopniu podium w kategorii K40.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości