Reklama

Posiedzenie Komisji Zdrowia z Powiatu. Co ze szpitalem w Brzegu Dolnym? (video)

12/07/2016 20:59
Dziś odbyło się posiedzenie wszystkich Komisji Zdrowia z naszego powiatu. Radni prowadzili burzliwe dyskusje głównie na temat dolnobrzeskiego szpitala. Rozważany jest remont budynku, ale mówiono też o całkowitym zbudowaniu obiektu od nowa. Prezes spółki PCM, Ilona Zmarlak, przedstawiła wspólnikom plany na najbliższe miesiące, najważniejszym punktem ma być zakup nowego sprzętu medycznego. Więcej na temat spotkania w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin.       https://youtu.be/NSORKDCYt8g https://www.youtube.com/watch?v=0KDODmdjk9E
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości