Na stronie Michała Gołębia można obejrzeć pożegnanie: Dziś zakończyłem swoją pracę na stanowisku Wicestarosty Powiatu Wołowskiego. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie w tym zadaniu, a w szczególności pracownikom starostwa oraz radnym Porozumienia Powiatowego Wspólnota.
Opublikowany przez Michał Gołąb Wicestarosta Powiatu Wołowskiego Środa, 7 sierpnia 2019
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze