Reklama

Pożegnanie księdza Latawca

12/08/2020 10:18

Decyzją ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego Józefa Kupnego z dniem 31 sierpnia z parafii NMP Królowej Polski został odwołany ks. Tomasz Latawiec, dotychczasowy wikariusz.

Został skierowany do pracy duszpasterskiej w Archidiecezji Edmonton w Kanadzie. Msza podczas, której wierni będą dziękować ks. Tomaszowi za jego 5 - letnią posługę zostanie odprawiona w sobotę, 29 sierpnia o godz. 18.00.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości