Został skierowany do pracy duszpasterskiej w Archidiecezji Edmonton w Kanadzie. Msza podczas, której wierni będą dziękować ks. Tomaszowi za jego 5 - letnią posługę zostanie odprawiona w sobotę, 29 sierpnia o godz. 18.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze