źródło: http://www.pogodynka.pl/[/caption] Ostrzeżenie wydane wczoraj przez IMGW dla Dolnego Śląska jest już nieaktualne, ale prognoza na najbliższe 3 dni sugeruje, że nasze województwo czekają burze i obfite opady deszczu. Obecnie najgorzej jest w województwie mazowieckim i lubelskim, tam stale obowiązuje zagrożenie 2 i 3 stopnia. Dolnośląski Urząd Wojewódzki informuje, że pracownicy Wód Polskich oraz straż pożarna stale monitoruje poziom wody w rzekach. O ewentualnych zagrożeniach będziemy informować na bieżąco, na naszej stronie www i Facebooku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze