Reklama

Poznaliśmy nazwiska nowych dyrektorów przedszkoli

07/06/2021 10:36

Rozstrzygnięto konkursy, które wyłoniły nowych dyrektorów dolnobrzeskich przedszkoli.

Konkurs na dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 1 przy ul. Zwycięstwa wygrała Renata Wójcikowska, dotychczasowa nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3. Przedszkolem nr 3 przy ul. Przedszkolnej pokieruje Magdalena Wlaźlak-Szał, która wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora Gimnazjum w Brzegu Dolnym, a obecnie kieruje Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Miękini. Jak informuje Urząd Miejski w Brzegu Dolnym dotychczasowe dyrektorki Lucyna Pilarska z Przedszkola nr 1 oraz Aleksandra Cieśla z Przedszkola nr 3 odchodzą na emeryturę.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości