Reklama

Praktyki z Zetki we Włoszech!

19/06/2018 18:20
Praktyki we Włoszech Grupa informatyków i teleinformatyków z klasy II oraz III technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym wyjechała do Bolonii na praktyki zawodowe w ramach projektu Erasmus+. Większość z nas pracowała w parach, część samodzielnie. Praktyki głównie obejmowały tworzenie grafik i stron internetowych dla firm. Bolonia jest bardzo malowniczym miastem, szczególnie w nocy. Największą atrakcją jest Due Torri, czyli Dwie Wieże w samym centrum miasta. W dawnym czasach mieszkańcy miasta stawiali je, aby pokazać swoją zamożność i przewagę nad innymi. Dzisiaj pozostały ostatnie dwie z kilkudziesięciu, z czego jedna jest krzywa. Projekt obejmował dwie wycieczki zorganizowane – jedną do Wenecji, drugą do Florencji. Więcej zdjęć z praktyk w najnowszym wydaniu Kurier Gmin!
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości