Praktyki we Włoszech
Grupa informatyków i teleinformatyków z klasy II oraz III technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym wyjechała do Bolonii na praktyki zawodowe w ramach projektu Erasmus+.
Większość z nas pracowała w parach, część samodzielnie. Praktyki głównie obejmowały tworzenie grafik i stron internetowych dla firm.
Bolonia jest bardzo malowniczym miastem, szczególnie w nocy. Największą atrakcją jest Due Torri, czyli Dwie Wieże w samym centrum miasta. W dawnym czasach mieszkańcy miasta stawiali je, aby pokazać swoją zamożność i przewagę nad innymi. Dzisiaj pozostały ostatnie dwie z kilkudziesięciu, z czego jedna jest krzywa.
Projekt obejmował dwie wycieczki zorganizowane – jedną do Wenecji, drugą do Florencji.
Więcej zdjęć z praktyk w najnowszym wydaniu Kurier Gmin!
Komentarze