Teatr Każdego Widza zaprasza na premierowy spektakl teatralny „Kto się boi Pani Eś?” !
Na deskach sceny wystąpią podopieczni sekcji teatralnej, którzy od początku roku intensywnie przygotowywali się do swoich ról. Premiera odbędzie się 20.05.2024, w sali widowiskowej WOK o godz. 18:00. Wstęp bezpłatny!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze