W Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków.
W Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie została zorganizowana uroczystość pożegnania przedszkolaków z grupy Kotki. Było wesoło i sentymentalnie. Na maluchy czekały dyplomy z gratulacjami, pyszny, słodki tort, a potem zabawa i przyjęcie na świeżym powietrzu.
Podziękowania trafiły również do nauczycieli i wychowawców z przedszkola.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze