Reklama

Przedszkolaki pożegnały rok szkolny [ZDJĘCIA]

16/06/2022 20:47

W Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie została zorganizowana uroczystość pożegnania przedszkolaków z grupy Kotki. Było wesoło i sentymentalnie. Na maluchy czekały dyplomy z gratulacjami, pyszny, słodki tort, a potem zabawa i przyjęcie na świeżym powietrzu.

Podziękowania trafiły również do nauczycieli i wychowawców z przedszkola.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości