Reklama

Przenieśli komisję na teren oczyszczalni – bali się mieszkańców?

08/06/2016 18:04
[caption id="attachment_18395" align="alignleft" width="225"] Mieszkańcy wywieszali informacje o terminie i miejscu komisji na słupach ogłoszeniowych w mieście[/caption] Mieszkańcy Brzegu Dolnego mają dość smrodu. Zawiązał się komitet, który chce nagłośnić sprawę. Jego członkowie rozwieszali plakaty po mieście, zachęcające mieszkańców do przyjścia na posiedzenie komisji ochrony środowiska. Plany pokrzyżowała im zmiana miejsca spotkania. W najnowszym Kurierze o tym jak zmianę miejsca spotkania wyjaśniają członkowie komisji ochrony środowiska i biuro rady miejskiej.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości