Na dziś (31 stycznia 2022 r.) zaplanowano wyłączenia sieci wodociągowej. Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne wyłączenia ma związek z koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na sieci wodociągowej na ul. Kolejowej w Wołowie.
Przypominamy o przerwie w dostawie wody na ul. Kolejowej, Obrońców Lwowa, Wojska Polskiego w stronę torów na tzw. Zatorzu (ul. Leśna, Kościuszki, Wiśniowa, Zaułek Zielony, Parkowa wraz ze wszystkimi przyległymi ulicami). Planowana przerwa potrwa od ok. godz. 9.00 do godz. 15.00. W związku z tymi pracami może wystąpić również chwilowe obniżenie ciśnienie wody, albo jej brak w miejscowościach: Mojęcice, Stobno, Kąty, Zagórzyce. - Podane godziny prac są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec skróceniu albo wydłużeniu - informuje PWK.
Zobacz też:
https://kuriergmin.pl/brzeg-dolny/jesli-poznajesz-te-kobiete-skontaktuj-sie-z-policja/ https://kuriergmin.pl/brzeg-dolny/fabryka-utylizacji-akumulatorow-juz-sie-buduje/ https://kuriergmin.pl/z-powiatu/optymalizacja-kosztow-budowy-taniego-domu-ekologicznego-co-nalezy-wiedziec/Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze