Reklama

Przybyło 462 zarażonych koronawirusem w regionie

21/10/2020 10:38

- Mamy 462 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 10 839.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości