Konkurs organizuje Stowarzyszenie Pierwszych Osadników Ziemi Dolnobrzeskiej. - Zachęcam dzieci i młodzież do udziału i przynoszenia starych fotografii, przewidziane są atrakcyjne nagrody - mówi Janusz Malik, prezes stowarzyszenia. Wszystkie szczegóły na poniższym plakacie.