Reklama

Przyszła zima

30/11/2016 14:58
Zima przyszła na dobre. Dzisiaj w nocy zapowiadane są opady śniegu. Minimalna temperatura ma wynieść 0 stopni Celsjusza. Jutro synoptycy zapowiadają możliwe opady deszczu przy temperaturze 6 stopni. Przez kolejne dni (do wtorku) temperatura ma wynosić 1 stopień Celsjusza, bez opadów atmosferycznych. Policja przypomina o zachowaniu ostrożności, zdjęciu nogi z gazu i wymianie opon, z letnich na zimowe.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości