Reklama

Raport wojewody: Aż 60 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie

15/09/2020 10:37

Mamy 60 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: świdnickiego, lubińskiego, bolesławieckiego, jeleniogórskiego, wrocławskiego, kłodzkiego, trzebnickiego i milickiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 4441. Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego: liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 2035, liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 241, liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 79.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości