Reklama

Rekordowy wzrost zarażeń na Dolnym Śląsku

06/11/2020 11:36

- Mamy 2512 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Jeleniej Góry, Legnicy i Wałbrzycha oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 29462.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 31300,liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2313,liczba osób hospitalizowanych: 1300,liczba osób wyleczonych z COVID-19: 10350.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości