Kuchnia w świetlicy wiejskiej w Bożeniu nabrała nowego życia.
W ramach tegorocznego funduszu sołeckiego przeznaczono środki w wysokości 10 000 zł na renowację tego właśnie pomieszczenia. Wylana została posadzka, ściany pokryto gładzią i odmalowano, zamontowano nowe gniazda elektryczne i zamontowano nowe oświetlenie. Z roku na roku świetlica w Bożeniu jest co raz bardziej efektowna i przyciągająca już nie tylko mieszkańców, ale i odwiedzających wieś gości. Życzymy powodzenia przy dalszych realizacjach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze