Reklama

Remont świetlicy w Bożeniu

21/11/2022 09:31

Kuchnia w świetlicy wiejskiej w Bożeniu nabrała nowego życia.

W ramach tegorocznego funduszu sołeckiego przeznaczono środki w wysokości 10 000 zł na renowację tego właśnie pomieszczenia. Wylana została posadzka, ściany pokryto gładzią i odmalowano, zamontowano nowe gniazda elektryczne i zamontowano nowe oświetlenie. Z roku na roku świetlica w Bożeniu jest co raz bardziej efektowna i przyciągająca już nie tylko mieszkańców, ale i odwiedzających wieś gości. Życzymy powodzenia przy dalszych realizacjach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości