Reklama

Rozdają jabłka w Brzegu Dolnym

19/05/2016 14:18
Akcja w ramach której rozdawane są owoce, które nie trafiły na rynki wschodnie, trwa. Prowadzi ją między innymi Parafia Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Brzegu Dolnym z radną Anną Grzechowiak i nauczycielem Zespołu Szkół Zawodowych, Adamem Łyczko, który zajął się rozładunkiem i dystrybucją wraz ze służbami podlegającymi Gminie Brzeg Dolny. Aż 22 tony jabłek trafi do mieszkańców Brzegu Dolnego.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości